Правила і закони в твоєму житті

Виховний захід «Правила і закони в твоєму житті», що пройшов 27 березня 2018року в Кельменецькому професійному ліцеї мав на меті сформувати в учнів уявлення про Декларацію прав дитини; ознайомити з основними положеннями Конвенції про права дитини; з′ясувати обов’язки та права учнів; виробити навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопорушень, уміння протистояти негативним впливам; розвивати критичне мислення як здатність аналізувати навколишню інформацію. Захід проведено соціальним педагогом Морозом І.В., в якому взяти участь учні І-ІІ курсів за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва».

Зустріч крізь роки…

Валентина Молода, методист Кельменецького професійного ліцею Зустріч крізь роки… Тієї днини напрочуд повітря пахло свіжістю, молодою зеленню. Сонце відчутно пригрівало. З-під землі, на проталинах, пробивалися паростки молодої трави. Небо чисте і ясне, без жодної хмаринки. Після тривалої зимової погоди вражало своєю блакиттю. Все так, як сорок років назад, 23 березня 1978 року. Веселим та дзвінким дзюрчанням струмочків, сонячні промені, які відбивалися у вікнах приміщення СПТУ – 5 зустріли своїх перших новоселів – 63 учні груп № 1 за професіями «тракторист-машиніст 3-го класу», «майстер-наладчик механізмів на тваринницьких фермах» та «майстри машинного доїння». І ось настала та мить, коли вон

Душа поета промовляє в слові

«…І мене в сім’ї великій, В сім’ї вольній, новій, Не забудьте пом’янути Незлим тихим словом.» Т.Шевченко В історії кожної нації є велична постать, яка уособлює дух, славу, волю свого народу. Для нас, українців, таким є Тарас Шевченко, в особі якого український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав його співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Шостого березня з нагоди відзначення 204-річниці від дня народження Кобзаря в Кельменецькій ЦРБ було проведено годину поетичної свічі «Душа поета промовляє в слові», в якій взяли участь любителі поезії: представники влади, професійного ліцею, бібліотекарі, ЗМІ. Директор РЦБС Н.

Атестація педагогічних працівників: реалізація творчих задумів

З метою вдосконалення й посилення стимулюючої ролі атестації у фаховому зростанні педагогів в період з 20.02 по 28.02.2018 в Кельменецькому професійному ліцеї проведено декаду «Я атестуюсь: реалізація творчих задумів». Протягом декади було проведено попереднє засідання атестаційної комісії, відкриті уроки, засідання методичних комісій та методичної ради. Засіданням атестаційної комісії, під головуванням директора ліцею Чури Я.Т., накреслено ряд завдань та функції членів АК під час організації заходів декади. В ході проведення відкритих уроків, педагоги показали себе як ініціативні, творчі, толерантні, володіючі інноваційними освітніми методиками й технологіями. Урок французької мови на тему:

Місія Юрія Цуркана високо поцінована на рівні держави

Нещодавно Юрій Васильович Цуркан, майстер виробничого навчання Кельменецького професійного ліцею, повернувся зі столиці. Він, як і завжди, не вихвалявся з якою метою їхав до Києва. А там його чекала приємна пошанівка! Адже за значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин та підрозділів Збройних Сил України до Міжнародного Дня волонтера отримав відзнаку Міністерства оборони України – нагрудний знак «Знак пошани». Нагороду вручав Міністр оборони України Полторак С.Т. В арсеналі Юрія Васильовича біля десятка державних нагород. Серед них іще: орден Міністерства оборони України за волонтерську діяльність в зоні бойових дій «Бойовий волонт

Нещодавні публікації
Архив