Інформаційно - просвітницький захід до Міжнародного Дня Миру. «Над світом мир,  як арка золота»

Інформаційно - просвітницький захід до Міжнародного Дня Миру. «Над світом мир, як арка золота» Важливість цієї події не оминула і наш ліцей. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам… Саме тому існує цей день. А щоб ця подія була цікавою всі присутні здійснили подорож по затишним вулицям віртуального міста Злато Мир. На вулиці Історичній ознайомилися із історією започаткування Міжнародного Дня Миру та із традицією його відзначення. Поглибили свої знання про державні символи України та символіку миру на вулиці Патріотичній. На вулиці Героїчній вш

Відбулося засідання методичної ради ліцею

Порядок денний засідання передбачав розгляд ряду важливих, актуальних питань, передбачених новими державними стандартами та освітніми програмами. На заході були присутні члени ради та адміністрація закладу. Методистом ліцею Молодою В.І. проведено аналіз діяльності методичної служби ліцею в 2017/2018 н.р., зорієнтовано роботу методичних комісій на виконання нормативно-правових документів, рекомендацій, професійну спрямованість у викладанні загальноосвітніх дисциплін, розвитку педагогічних, учнівських компетентностей в навчально-виробничій діяльності. До розгляду ради та схвалення Валентина Ілічна запропонувала Єдиний план методичної роботи на 2018/2019 н.р., графіки проведення предметних тиж

«Здоров’я і спорт поруч ідуть»

13 вересня 2018р в Кельменецькому професійному ліцеї відбувся спортивний захід «здоров’я і спорт поруч ідуть» присвячений Дню працівника фізичної культури. Спортивні змагання були спрямовані на всебічний розвиток здібностей ліцеїстів, точності і своєчасності виконання завдань, відповідальності перед командою та вихавання волі до перемоги, без чого неможливий успіх. Всі учасники показали велику жагу до перемоги та високу майстерність. Вітаємо команди 40 та 41 груп кухарів, які вибороли перемогу. Всім ліцеїстам бажаємо наснаги та перемог в усіх начинаннях.

КУЛЬТПОХІД ДО КІНОТЕАТРУ

6 вересня 2018року, на передодні Дня українського кіно, учні ліцею з ентузіазмом підтримали ініціативу піти у культпохід. Перегляд фільму Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги» проник до глибини душі учнів та викладачів. Адже ця стрічка про героїв нашого часу, які 242 дні перебували у пеклі облоги і за свою незламність дістали прізвисько «кіборги». Цей перегляд став для ліцеїстів не походом до кінотеатру, він став переживанням заново того, що ми відчували протягом 2014-2015 років. Це ширше, ніж художній твір, це наш спільний наратив — наша історія.

Першовересень покликав у світ знань

Давня традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення свято першого дзвоника відзначають усі: від учнів шкіл, гімназій, ліцеїв до студентів ВНЗ, до людей, котрі давно закінчили школу. День знань-це зустріч зі своїми друзями-однокурсниками, наставниками. Для учнів- новачків –це їхнє перше свято в професійному ліцеї, а для випускників-майже фініш, адже незабаром екзамени, ЗНО та самостійний шлях у доросле життя. Третього вересня біля Кельменецького професійного ліцею людно, звучить святкова урочиста музика, з різних боків батьки, бабусі, дідусі дають останні настанови своїм дітям, котрі незабаром будуть з гордістю носити звання ліцеїста.

Нещодавні публікації
Архив