Чура Ярослав Тадейович, директор ліцею, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист,  працює в ліцеї з 2010 року

Перстинчик Любов Олександрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, Відмінник освіти України, викладач біології, спеціаліст вищої категорії, викладач - методист, працює в ліцеї з 2011 року

Боднар Інна Ярославівна ,  заступник директора з навчально-виховної роботи,  викладач етики та психології сімейного життя, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 1999 року

Молода Валентина Ілічна, методист,  Відмінник освіти України, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист, працює в ліцеї з 2016 року

Базюк Руслан Васильович, старший майстер, працює в ліцеї з 2017 року

Мамалицька Людмила Григорівна, головний бухгалтер, працює в ліцеї з 2006 року

Кашул Володимир Ілліч, завідуючий господарством, працює в ліцеї з 2010 року

Антофій Ольга Анатоліївна, практичний психолог, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2010 року

Мороз Ігор Володимирович, соціальний педагог, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2013 року

Паламар Анастасія Геннадіївна, керівник фізичного виховання, працює в ліцеї з 2017 року

Халай Олеся Ігорівна, бібліотекар, спеціаліст другої категорії , працює в ліцеї з 2011 року

Дзензерська Ольга Андріївна, сестра медична, працює в ліцеї з 2013 року

Дворак Василь Олександрович, начальник штабу ЦО, працює в ліцеї з 2014 року

Беженар Людмила Петрівна, інженер з ОП, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 1993 року

 

Дерев’янко Оксана Анатоліївна, керівник гуртка, спеціаліст, керівник гуртка – методист, працює в ліцеї по сумісництву з 2017 року

Рибак Наталя Вікторівна, комендант, працює в ліцеї з 2004 року

Якобуца Олександра Іванівна, вихователь, спеціаліст другої категорії , працює в ліцеї з 2009 року

Каралаш Наталія Григорівна, вихователь, працює в ліцеї з 2016 року

Єрьоменко Микола Ананійович, викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 2005 року

Китайгородська Алла Василівна, викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 1999 року

Подлабухова Тетяна Володимирівна, викладач фізики, спеціаліст вищої категорії , викладач – методист, працює в ліцеї з 1978 року

Макаровська Аліна Анатоліївна, викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 1999 року

Курочка Лариса Іванівна, викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії , старший викладач,  працює в ліцеї з 1987 року

Варварук Денис Васильович, викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 2000 року

Назарчук Олег Володимирович, викладач хімії і біології,  спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 2002 року

Затолочна Раїса Іванівна, викладач зарубіжної літератури,  спеціаліст вищої категорії , викладач – методист , працює в ліцеї з 2004 року

Іванюк Роман Володимирович,  викладач математики, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2012 року

Стрельчук Любов Вікторівна, викладач французької мови, спеціаліст, працює в ліцеї з 2016 року

Горбатюк Вікторія Юріївна, викладач правознавства і історії, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2010 року

Комерзан Юрій Артемович, викладач спецдисциплін, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2013 року

Іванчак Ігор Миколайович, викладач ЗВ, спеціаліст вищої категорії, працює в ліцеї з 2014 року

Драй Валентина Борисівна, викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії, працює в ліцеї з 2012 року

Сугак Валерій Іванович, майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2010 року

Пацалоха Наталія Сергіївна, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2005 року

Лащук Олена Вікторівна, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2003 року

Овчаренко Олександр Станіславович, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії, працює в ліцеї з 2000 року

Карабчієвський Валерій Олексійович, майстер виробничого навчання по водінню автомобілів,

11 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2007 року

Грубий Олександр Олександрович, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1986 року

Ілаш Олександр Костянтинович, майстер виробничого навчання,  12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії,  працює в ліцеї з 1994 року

Нагалюк Тетяна Іванівна, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2002 року

Толмач Олександр Петрович, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання другої  категорії , працює в ліцеї з  2000 року

Боднар Віктор Олексійович, майстер виробничого навчання з водіння автомобілів, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2002 року

Громик Петро Іванович, майстер виробничого навчання з водіння автомобілів, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2003 року

Мамонова Тетяна Миколаївна, майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1997 року

Погоріловська Яна Іванівна, майстер виробничого навчання,  12 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1998 року

Цуркан Юрій Васильович, майстер виробничого навчання, 10 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2007 року

Чебан Юрій Петрович, майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2013 року

Давиденко Володимир Петрович, майстер виробничого навчання, 9 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2017 року

Власов Микола Петрович, майстер виробничого навчання по водінню автомобілів,  9 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2017 року

Єремук Валерія Валеріївна, майстер виробничого навчання,  9 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2017 року