СТРУКТУРА ЛІЦЕЮ

Дирекція

Чура Ярослав Тадейович - директор ліцею, Відмінник освіти України, нагороджений нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист,  працює в ліцеї з 2010 року

Перстинчик Любов Олександрівна -заступник директора з навчально-виробничої роботи, Відмінник освіти України, викладач біології, спеціаліст вищої категорії, викладач - методист, працює в ліцеї з 2011 року

Боднар Інна Ярославівна -  заступник директора з навчально-виховної роботи,  викладач етики та психології сімейного життя, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 1999 року

Молода Валентина Ілічна - методист,  Відмінник освіти України, викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист, працює в ліцеї з 2016 року

Сугак Валерій Іванович - старший майстер, працює в ліцеї з 2010 року

Мамалицька Людмила Григорівна - головний бухгалтер, працює в ліцеї з 2006 року

Дузінкевич Микола Михайлович - завідуючий господарством, працює в ліцеї з 2021 року

Викладачі

Іванчак Ігор Миколайович - викладач ЗВ, спеціаліст вищої категорії, інженер- електронник, працює в ліцеї з 2014 року

Комерзан Юрій Артемович -  викладач спецдисциплін, спеціаліст першої категорії, працює в ліцеї з 2013 року

Єрьоменко Микола Ананійович -  викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 2005 року

Китайгородська Алла Василівна - викладач спецдисциплін, спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 1999 року

Тодорчук Ганна Віталіївна - викладач спецдисциплін, спеціаліст, працює в ліцеї з 2020 року

Подлабухова Тетяна Володимирівна - викладач фізики, спеціаліст вищої категорії , викладач – методист, працює в ліцеї з 1978 року

Макаровська Аліна Анатоліївна - викладач української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 1999 року

Курочка Лариса Іванівна - викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії , старший викладач,  працює в ліцеї з 1987 року

Варварук Денис Васильович - викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії , працює в ліцеї з 2000 року

Назарчук Олег Володимирович - викладач хімії і біології,  спеціаліст вищої категорії , старший викладач, працює в ліцеї з 2002 року

Мітітюк Наталія Ігорівна - викладач зарубіжної літератури,  спеціаліст , працює в ліцеї з 2020 року

Іванюк Роман Володимирович -  викладач математики, спеціаліст першої категорії, працює в ліцеї з 2012 року

Стрельчук Любов Вікторівна - викладач французької мови, спеціаліст, працює в ліцеї з 2016 року

Горбатюк Вікторія Юріївна - викладач правознавства і історії, спеціаліст другої категорії, працює в ліцеї з 2010 року

Драй Валентина Борисівна - викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії, працює в ліцеї з 2012 року

Майстри виробничого навчання

Пацалоха Наталія Сергіївна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2005 року

Лащук Олена Вікторівна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2003 року

Овчаренко Олександр Станіславович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії, працює в ліцеї з 2000 року

Карабчієвський Валерій Олексійович - майстер виробничого навчання по водінню автомобілів,

13 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2007 року

Грубий Олександр Олександрович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1986 року

Ілаш Олександр Костянтинович - майстер виробничого навчання,  14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії,  працює в ліцеї з 1994 року

Нагалюк Тетяна Іванівна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2002 року

Толмач Олександр Петрович - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої  категорії , працює в ліцеї з  2000 року

Громик Петро Іванович - майстер виробничого навчання з водіння автомобілів, 14 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2003 року

Мамонова Тетяна Миколаївна - майстер виробничого навчання, 14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1997 року

Погоріловська Яна Іванівна - майстер виробничого навчання,  14 тарифний розряд, майстер виробничого навчання першої категорії , працює в ліцеї з 1998 року

Цуркан Юрій Васильович - майстер виробничого навчання, 13 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2007 року

Чебан Юрій Петрович - майстер виробничого навчання, 12 тарифний розряд, працює в ліцеї з 2013 року

Давиденко Володимир Петрович - майстер виробничого навчання, 11 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2017 року

Єремук Валерія Валеріївна - майстер виробничого навчання,  12 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2017 року

Лопатко Олександр Клементійович - майстер виробничого навчання,  11 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2020 року

Лісковська Людмила Миколаївна - майстер виробничого навчання,  11 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2018 року

Гарюк Олександр Іванович - майстер виробничого навчання,  11 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2019 року

Плаксійчук Семен Семенович - майстер виробничого навчання,  13 тарифний розряд , працює в ліцеї з 2020 року

Спеціалісти

Антофій Ольга Анатоліївна - практичний психолог, спеціаліст другої категорії

Хохуляк Олена Іванівна - соціальний педагог, спеціаліст 

Бабина Альона Валеріївна - бібліотекар, спеціаліст 

Дзензерська Ольга Андріївна - сестра медична

Дворак Василь Олександрович - начальник штабу ЦО

Беженар Людмила Петрівна - інженер з ОП, спеціаліст другої категорії

 

Дерев’янко Оксана Анатоліївна - керівник гуртка, спеціаліст, керівник гуртка – методист

Рибак Наталя Вікторівна - комендант

Якобуца Олександра Іванівна - вихователь, спеціаліст другої категорії , лаборант

Каралаш Наталія Григорівна - вихователь, лаборант

Маріуца Людмила Василівна - буХгалтер, інспектор з кадрів

Козак Альона Іванівна - буХгалтер

Караван Валерій Іванович - юрисконсульт

Дожид Василь Володимирович - механік

Робітники

Чигрин Іван Танасійович -  електрогазазварник

Федорюк Іван Васильович - технік з експлуатації приміщень

Овчаренко Неоніла Петрівна - комірник

Максимчук Лілія Іванівна - прибиральник службових приміщень

Максимчук Марія Іванівна - прибиральник службових приміщень

Дубіцька Людмила Тадеушівна - прибиральник службових приміщень

Маркіцевич Валентина Семенівна - прибиральник службових приміщень

Ряба Лариса Миколаївна, костелянка - машиніст з прання та ремонту спецодягу (білизни)

Настасій В'ячеслав Васильович - електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування

Кашул Володимир Ілліч - слюсар - сантехнік

Холявчук Василь Михайлович - столяр

Клаков Іван Мойсійович - сторож

Мороз Григорій Петрович - сторож

Григоришин Віктор Васильович - сторож

Дєдов В'ячеслав Олександрович - машиніст насосної станції

Равлюк Андрій Васильович - машиніст насосної станції

Губатий В'ячеслав Васильович - машиніст насосної станції

Філіпець Віктор Іванович - машиніст насосної станції

Попова Любов Романівна - кухар

Круць Альона Олексіївна - підсобний робітник

Лисенко В'ячеслав Миколайович - двірник

Лисенко Володимир В'ячеславович - двірник

Швець Олександр Васильович - слюсар-ремонтник

Білик Антонина Анатоліївна - чергова по гуртожитку

Комендант Лілія Миколаївна - чергова по гуртожитку

Клим Алла Анатоліївна - чергова по гуртожитку

Лопатко Людмила Петрівна - чергова по гуртожитку