Атестація – 2021: панорама Тижня педагогічної майстерності


Відповідно Закону України «Про освіту» (ст. 53, 54, 59) про утвердження права педагога на навчання упродовж життя та академічну мобільність, вибір видів і форм професійного зростання та на виконання наказу Кельменецького професійного ліцею від 20.01.2021 № 4 «Про проведення Тижня педагогічної майстерності», з 25 по 29.01.2021 в ліцеї проходив Тиждень педагогічної майстерності, який було проведено відповідно вимог змішаної форми навчання.

Заходи Тижня були проведені з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та спрямовані на інформування членів атестаційної комісії з підвищення кваліфікації, розвиток ініціативи та творчого пошуку, педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, проходження сертифікації, результати участі педагогічних працівників в стажуванні, вебінарах, конференціях, створення якісного освітнього простору тощо.

Програма проведення Тижня розроблена методистом ліцею Молодою В.І. спільно із керівниками МК Назарчуком О.В., Комерзаном Ю.А. та подана вчасно на затвердження директору ліцею.

Проведені заходи поєднали різні творчі напрямки роботи педагогів, в тому числі відкриті уроки в онлайн режимі.

Засідання Авторської творчої майстерні з педагогічними працівниками, які проходять атестацію в 2020/2021 н.р. на тему: «Підвищення кваліфікації як один із показників якісного освітнього простору» проведена Молодою В.І. 25.01.2021 та сприяла оформленню виставки методичних напрацювань «Панорама творчих ідей», що діяла в методичному кабінеті впродовж даного періоду. Слід зазначити, що педагогічні працівники ліцею мали змогу познайомитися з напрацюваннями та поширенням творчих доробок через обласний методичний вісник НМЦ ПТО у Чернівецькій області.

Атестаційна коміс