Досвідчені педагоги-іміджмейкери


Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін, яке відбулося 21 грудня 2021 року, проходило у формі круглого столу під назвою «На крилах успіху: досвід FEST». Вони, ті крила, не з пуху пір’я. А з правди, чесності та довір’я (Ліна Костенко).

Згідно плану, керівником методичної комісії Назарчуком О.В. підготовлено цікаву та змістовну презентацію. Олег Володимирович звернув увагу на питання, які є актуальними:

1) Передовий педагогічний досвід, як чинник підготовки конкурентно-спроможного фахівця (у запитаннях і відповідях; у проблемних ситуаціях і розв’язках ситуативних задач; у пошуках і знахідках);

2) Я – архітектор. Я – досвідчений педагог-іміджмейкер (відповідають колеги шляхом практичного завдання «Чотири компетентності», описуючи педагога, як людину-знавця, людину культурну, людину соціальну, людину творчу).

Викладач-методист Подлабухова Т.В. познайомила колег із досвідом запровадження STEM-освіти. Освіти, яка готує здобувачів освіти до життя, до успішного працевлаштування, до освіти після ліцею, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням фізичних знань і наукових понять.

Упродовж засідання діяла виставка: сертифікатів 2021 року; творчих авторських робіт; методичних вісників Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, в яких розміщені статті, уроки викладачів ЗОД; узагальнені досвіди роботи.

Цікавий зміст висновків: «Роль педагога полягає в тому, щоб відкрити двері для учня, а не в тому, щоб проштовхнути в них учня» (австрійський педагог, піаніст і композитор Артур Шнабель).

Цікаво! Змістовно! По сучасному!Нещодавні публікації
Архив