Місячник цифрової грамотності завершено


В рамках кампанії «Місяць цифрової грамотності» учасники освітнього процесу Кельменецького професійного ліцею долучилися до активностей національного порталу з розвитку цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»:

• ознайомлення з платформами «Дія. Цифрова освіта» та «Всеукраїнська Школа Онлайн» (посилання розміщене на сайті https://www.kpl25.com);

• складання педагогічними працівниками та здобувачами освіти національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм»;

• перегляди освітніх серіалів: «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї», «Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», «Як громаді стати цифровою».

Найбільшої уваги та активності в заходах викликав у здобувачів освіти серіал «Кіберняні», який легко пов’язується із програмовим матеріалом модуля «Основи інформаційної безпеки» та спрямований на набуття навичок безпечного користування соціальними мережами. Всього зазначений тест пройшло 36 здобувачів освіти навчальних груп №№ 89, 88, 90, 43, 42, 44. Вони отримали електронний сертифікат.

Четверо здобувачів освіти випробували знання у тестуванні в Цифрограмі.

Найбільше тестів пройшли здобувачі освіти навчальної групи № 89.

Долучилися до кампанії й члени адміністрації. Вони отримали е-сертифікати з базових курсів «Основи кібергігієни», «Кіберняні».

Викладач інформатики ліцею Курочка Л.І. отримала дев’ять сертифікатів, а ще п’ятеро педагогів – по два.

Батьківський колектив також спробували свої сили в курсі «Безпека дітей в Інтернеті» та мають змогу допомогти дітям не потрапити в залежність від Internet.

Викладач інформатики Курочка Л.І.

Нещодавні публікації
Архив