Нові горизонти точних наук у рамках Року математики в Україні


З метою реалізації Плану заходів із проведення у 2020/2021 н.р. Року математики, затвердженим наказом від 30.04.2020 № 95 «Про затвердження Плану заходів із проведення у 2020/2021 н.р. Року математики», підвищення інтересу до вивчення математичних дисциплін, популяризації досвіду роботи педагогічних працівників, у період з 15 по 19 березня 2021 року проведено тиждень математичних дисциплін «Нові горизонти точних наук».

В рамках тижня викладачем інформатики Курочкою Л.І. підготовлено відеоролик «Безпечний Internet». До випуску відео свою творчість проявили здобувачі освіти груп №№ 12, 13, 89, 88, 41, 42, 43.

Бібліотекарем Бабиною А.В. оформлено постійно діючу книжкову виставку «2020/2021 н.р. – рік математичної освіти в Україні» та інформаційний стенд «Висловлювання видатних особистостей про математику», які можна було переглянути в приміщенні бібліотеки.

Згідно затвердженого плану заходів, викладачем математики Іванюком Р.В. проведено заняття факультативу з практичної підготовки здобувачів ІІІ курсу до ЗНО «Методи розв’язування рівнянь і нерівностей»; організовано конкурс на створення учнівських проєктів «Математика зліва, математика справа. Все для професії». У їх створенні взяло участь семеро здобувачів освіти: Серафима Армаш, Дмитро Печеряга, Дмитро Мартинюк (43 група); Андрій Мотрюк, Анна Карабчієвська (42 група), Руслан Гущак, Андрій Подлабухов (87 група).

Також Іванюк Р.В. прозвітував на робочому місці про досягнення в міжатестаційний період, реалізацію методичної проблеми та познайомив членів атестаційної комісії із комплексно-методичним забезпеченням навчального кабінету.

Методистом ліцею Молодою В.І. за допомогою платформи ZOOMв групі № 88 проведено тематичну дискусію «Математика та енергозбереження. Тепловий аудит будинку. Встановлення діагнозу та план лікування». Спільно з учнівською молоддю довели значення математики в щоденних справах; обговорили заходи з підвищення енергоефективності в побутовому секторі; складали модель енергоефективної оселі після тепловізійної зйомки та інших математичних розрахунків.

Мудрості з інформаційного стенду, пам’ятаймо!

Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості

Норберт Вінер

Математику вже тому вчити треба, що вона розум у порядок приводить

Ломоносов М.В.

Хоч би як добре працювала машина, вона зможе розв'язувати всі задачі, що ставляться перед нею, але сама жодної задачі не придумає

Альберт ЕйнштейнНещодавні публікації
Архив