Онлайн-засідання МК класних керівників,кураторів,вихователів гуртожитку


Життя – це безцінний дар,

який дається людині при народженні і те,

як людина розпоряджається ним, залежить від неї самої.

Сократ

Життя – бурхливий потік. Можна наштовхнутися на перешкоду й опустити руки, втратити себе, а можна боротися й перемогти. На жаль, сьогодні багато хто знаходить вихід із складної ситуації у наркотиках, пляшці, а дехто вибирає страшний шлях у небуття – суїцид, і ніхто не може пояснити чому .

Саме тому, 03 березня в нашому закладі освіти відбулося онлайн- засідання МК класних керівників,кураторів,вихователів гуртожитку на тему: «Фактори, що впливають на суїцидальну поведінку молоді та шляхи допомоги при потенційній можливості суїциду» у формі психолого-педагогічного треку,який розрахований на те, щоб ознайомити педагогів з мотивами суїцидальної поведінки підлітків, ознаками суїцидальних намірів, розглянути профілактику суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти та формувати у них позитивне ставлення до життя.

У засіданні взяла участь Л.В. Попович (директор селищного центру соціальних служб) ,вона розкрила питання «Психологія особистісних і міжособистісних конфліктів, як крок до суїциду» та окреслила причину такого поводження підлітків, як «крик про допомогу», дефіцит уваги з боку батьків, що нерідко можливі через конфліктні ситуації між «підлітком і дорослим», «підлітком і підлітком».

Курочка Л.І.( керівник МК) розглянула питання небезпеки, що підстерігає дітей у соціальних мережах та надала рекомендації членам комісії , як діяти у разі кібербулінгу та де можна отримати анонімно допомогу для педагогів,батьків, дітей.