Колейдоскоп педагогічних ідей: репортаж з відвіданих уроків

 

            Відвідуючи уроки у викладача зарубіжної літератури ліцею Затолочної Р.І., защораз переконуєшся, що вона не тільки дає учням знання, а й на прикладах літературних героїв вчить їх життєвим мудростям.  Тут пригадується цитата Василя Сухомлинського: «…щоб дати учням іскорку знань, учителю потрібно увібрати ціле море світла»

          Літературний брейн-ринг «Найрозумніший» за романом М. Булгакова «Майстер і Маргарита» відбувся в групі № 39. Урок був не просто вдалий, а надзвичайно захоплюючий, підготовлений та проведений на високому науково-методичному рівні.

      Мета уроку досягнута повністю завдяки грамотному і доступно організованому зворотньому зв’язку, зосередженні уваги учнів на головному, поєднанні багатьох типів наочності (презентації, словникова робота, фоторепортажі місць знайомої авторові території, стенд-пазли з характеристикою роману). За допомогою різноманітних конкурсних випробувань, форм, методів навчання, організованих педагогом («мовна розминка», «чорна скринька», «буктрейлер», «фішбоун», «мереживо думок»), учні показали усвідомлення широти філософсько-етичної проблематики роману, значення системи об­разів для розкриття ідейного задуму твору, вирішували питання про добро і зло, моральний вибір, справед­ливість і відповідальність, взаємини особистості з владою та покли­кання мистецтва.

           45 хвилин пролетіли за мить. Жоден учень не мав часу на інші справи, всі були задіяні та активні.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

March 6, 2020

Please reload

Архив
Please reload