НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ В М. ЛЬВІВ


9 травня учнівський актив Кельменецького професійного ліцею вирушив у подорож-екскурсію до Львова. Дорога до міста була сповнена надіями та мріями. Ці довгі 9 годин і ми на місці…

Свою мандрівку розпочали з огляду панорами міста, з найвищої вершини Замкової гори. Із висоти пташиного польоту відкрилися простори культурної столиці України - миловидні окраїни Львова.

Львів – це чудове місто, кожна вуличка, кожна будівля якого таїть історії тих часів.

Наш гід, пан Ігор, провів захоплюючу екскурсію середньовічним Львовом. Учні знайомилися з найбільш цікавими архітектурними об'єктами та історією їх формування. У програму входило відвідування Бернардинського та Домініканського монастирів, унікального архітектурного ансамблю площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО, Львівського національного академічного театру опери і балету ім. С. Крушельницької, Архикатедрального собору св. Юра, відвідали Личаківський історико-культурний музей-заповідник.

У вільний час ліцеїсти відпочили та розважилися у аквапарку «Пляж», який справив незабутні враження; пройшлися спеціалізованими магазинами з продажу кави, сувенірними лавками та найбільше всіх подивували фантазії і вміння львівських майстрів у мистецтві створювати карамельні шедеври.

Час у Львові промайнув, на жаль, дуже швидко. Подорож закінчилася, і натхненні мандрівники повернулися додому. В учнів залишилися теплі спогади про чарівне європейське місто України – Львів. І кожного разу, переглядаючи світлини подорожі, вони будуть відчувати приємні нотки ностальгії.

Р.S. Учні КПЛ щиро вдячні дирекції ліцею та профспілковому комітету за організацію такої захоплюючої поїздки.

Нещодавні публікації
Архив