Працівник освіти, порив душі та поклик серця.

October 4, 2018

       Жовтневої пори, 4 жовтня, освітяни Кельменецького професійного ліцею традиційно зібралися у затишній залі для того, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. Хоча погода цього дня зустріла працівників ліцею холодним вітерцем та хмарним небом, у залі панувала  по-справжньому тепла весняна атмосфера, від привітних усмішок працівників ліцею було світло та затишно.

         Цього року святковий концерт відбувся у формі інтегрованого уроку для того, щоб педагоги  знову відчули себе учнями.

         Шкільний дзвінок закликав «учнів» на урок. Як заведено на початку уроку ведучою свята, було оголошено тему: «Працівник освіти порив душі та поклик серця».

      До дошки із «домашнім завданням» вийшли директор ліцею Я.Т.Чура, голова профспілкового комітету Л.І.Курочка, кожен з них не шкодував побажань для присутніх працівників освіти за їхню самовідданість та невтомну працю, підкріплюючи добрі справи грамотами.

        Бурхливими оплесками зал зустрів вчителів-ветеранів, котрі зайняли свої почесні місця за партами.

      Учні  для присутніх педагогів подарували свої найкращі музичні та танцювальні виступи.

       Згадали і про тих колег, котрих уже немає в живих, - пам'ять про них присутні вшанували хвилиною мовчання.  На святковий концерт запросили  почесного гостя начальника відділу агропромислового та економічного розвитку Кельменецької райдержадміністрації Василя Ганжелюка, який приєднався до привітань з професійним святом. До привітань долучилася і ветеран професійно-технічної освіти Серафима Ткач, яка подякувала за організацію чудового свята.

        Насамкінець свята ліцеїсти подарували присутнім педагогам квіти на знак вдячності.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

December 10, 2019

Please reload

Архив
Please reload