Змагання з військово-прикладних видів спорту

 

         10 жовтня, в рамках відзначення в районі Дня захисника України  команда учнів  Кельменецького професійного ліцею взяла участь в районних змаганнях з військово-прикладних видів спорту.
          Учні змагалися з бігу на 100 метрів, підтягувалися на перекладині, стріляли з гвинтівки та  метали «гранати», кращі  були нагороджені дипломами та грамотами.  Найбільшу кількість   перемог  з військово-прикладних видів спорту здобув учень 86 групи трактористів  Роман Дерев’янський.
       Під час змагань проводилися і навчання. Працівники РС УДСНС вчили гасити умовну пожежу, вихованці та інструктори спортивно-патріотичного клубу «Шершень» демонстрували елементи рукопашного бою, представники ВО «Ніхто крім нас», військового комісаріату та Державної прикордонної служби України організували для учнів виставку зброї та вчили розбирати і збирати автомат Калашникова. По завершенні змагань всіх учасників пригощали смачною солдатською кашею, яку приготували  майстри в/н та учні груп з професії «Кухар. Кондитер»  .
        Під час заходу, учасники продемонстрували вправність, силу, знання та мужність. Віримо, що ці якості їм знадобляться у житті.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

December 10, 2019

Please reload

Архив
Please reload