ДОСВІД ПОКОЛІНЬ – ЯКІСТЬ ПІДГОТОВКИ АВТОМОБІЛІСТІВ


На виконання плану роботи НМЦ ПТО у Чернівецькій області 25 жовтня 2018 року на базі Кельменецького професійного ліцею проведено семінар-практикум викладачів спеціальних дисциплін та майстрів виробничого навчання з професійної підготовки кваліфікованих робітників з професій «Водій автотранспортних засобів» закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Чернівецькій області з проблеми: «Використання сучасних засобів навчання при підготовці кваліфікованих робітників».

В заході взяли участь директор НМЦ ПТО Микитюк С.М., Лупашко В.Л., начальник ТСЦ 7345 Регіонального сервісного центру МВС в Чернівецькій області, Чура Я.Т., директор КПЛ.

Під час відкриття семінару-практикуму Світлана Миколаївна звернула увагу на важливості вирішення проблеми осучаснення навчально-виробничого процесу інноваціями, зацікавленості учнів у вивченні спецпредметів. Зазначила, що професійна освіта і навчання підтверджують свою готовність до змін, а також зупинилася на проектах нормативно-законодавчої бази, кінцевим результатом яких є вмотивовані, активні здобувачі кваліфікацій, які прагнуть неперервного професійного розвитку, самореалізації та неперервного зростання.

Василь Леонідович закцентував увагу присутніх на підготовці, перепідготовці і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів у закладах П(ПТ)О, державну акредитацію та атестацію спеціалістів, а також допуску громадян до керування транспортними засобами, видачі (обміну) посвідчень водія. Присутні мали можливість отримати кваліфіковану відповідь на ті запитання, які хвилюють навчальні заклади профтехосвіти.

Агатій І.І., методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області зупинився на питанні комплексно-методичного забезпечення з професії «Водій автотранспортних засобів», вимогах щодо оформлення навчальних кабінетів підготовки автомобілістів, наявність та оформлення паспортів навчальних кабінетів, майстерень та лабораторій.