На базі ліцею відбувся обласний захід

December 16, 2018

       13 грудня 2018 року на базі ліцею відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів історії та правознавства професійних (професійно-технічних) навчальних закладів  Чернівецької області з проблеми:  «Використання освітнього та виховного потенціалу історії, правознавства у формуванні почуттів громадянськості та громадянської компетенції в учнів ЗП(ПТ)О на уроках та в позаурочний час».

        Андріївські віншування для учасників заходу, підготовлені учнями, спрямовані були  на добро, мир та удачу в наступному році.

         Під час відкриття засідання заступник директора з НВР Перстинчик Л.О. презентувала напрямки діяльності ліцею та систему роботи з підготовки кваліфікованих робітників.

       З програмою  перебування  викладачів історії та правознавства в  ліцеї познайомила методист НМЦ ПТО у Чернівецькій області Жукотинська В.Д.

    Цікавим, змістовним, методично грамотним проведено урок з предмету «Громадянська освіта» на тему: «Механізми захисту прав людини», який провела Горбатюк В.Ю. Протягом уроку Вікторією Юріївною, в доступній формі, викладено правильне розуміння концепції прав людини як вертикальних відносин держави і людини.  Водночас учні активно пояснювали, що таке механізми захисту прав людини та ідентифікували їх; розпізнавали порушення прав; визначали дії у разі проблемної ситуації, пов’язаної з порушенням прав людини;  добирали з різних джерел інформацію щодо міжнародних та європейських механізмів захисту прав людини; висловлювали власне судження щодо цінності захисту прав людини, ініціативи людини в захисті своїх прав.

        Викладачем Горбатюк В.Ю. та практичним психологом Антофій О.А. проведено правовий кластер «Торгівля людьми: як не стати жертвою», на який було запрошено представників влади: Попович Л.В., директора Кельменецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бинду В.О., заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Кельменецької РДА, координатора з протидії торгівлі людьми; Луцик А.В., головного спеціаліста відділу представництва Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На заході були застосовані активні форми роботи з учнями, що дало змогу поповнити їхні знання з вищезгаданої теми.

      Методист НМЦ ПТО Жукотинська В.Д., підсумовуючи роботу методичного об’єднання звернула увагу на підготовку учнів до ЗНО та об’єктивність оцінювання навчальних досягнень.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації
Please reload

Архив
Please reload