Нам потрібна «зіркова команда» або із досвіду проведення педагогічного тімбілдінгу


«Ми» – завжди більше, ніж «я», тому й командні інтереси завжди стають вищими за особисті. А ще, коли зала прибрана, створено комфортні умови для педагогів, запалені свічі, на столах – солодощі, гарячий чай. То чому ж не працювати!

З метою створення команди однодумців у формуванні компе-тентно спроможної особистості, підготовки майбутнього кваліфікованого робітника до життя, 31.01.2019 методистом ліцею Молодою В.І. проведено педагогічний тімбілдінг. Даний захід був спрямований на згуртування колективу, формування сильної команди, що успішно досягає будь-яких поставлених цілей.

Вправи, які були підготовлені Валентиною Ілічною, спрямовува-ли групи на вироблення командного духу, навчали працювати колективно, виявляли лідерів, а також допомагали створювати атмосферу неформального спілкування і досягати психологічного розвантаження. Це такі вправи: «Вітання», «Кубування», «Порахувати до 10», «Дві правди, одна брехня», «Модель уроку», «Годинник», «Поміркуй», «Колективний портрет», «Рюкзак, м’ясорубка, кошик».

В перерві між іграми, викладачами ліцею проведено презентацію досвіду роботи з формування учнівського колективу.