Уклін – живим, полеглим - слава

    Сьогодні, в 30-у річницю виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, колектив  Кельменецького професійного  ліцею  урочисто привітав своїх колег, воїнів-інтернаціоналістів : Юрія Васильовича Цуркана, Ольгу Андріївну Дзензерську  та голову районної організації  УСВА Василя Олександровича  Дворака . Подякували колишнім військовослужбовцям за їхню честь, мужність та стійкість, побажали їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та мирного неба над їхніми головами.

    Зі словами щирої вдячності за активну життєву позицію, участь у військово-патріотичному вихованні молоді директор ліцею  Ярослав Тадейович Чура та голова  профспілки  Лариса Іванівна Курочка  вручили Подяки, квіти та грошові винагороди воїнам-ветеранам.

       У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Ми  пишаємося, що в нашому колективі працюють справжні герої.

 

 

 

 

 

Please reload

Нещодавні публікації
Please reload

Архив
Please reload