Педагог – це я, ти, ми!

October 3, 2019

      04.10.2019 в Кельменецькому професійному ліцеї відбулося свято присвячене Дню  працівників освіти на тему: Педагог – це я, ти, ми!

    Чи замислювалися ви хоча б один раз коли-небудь про значення чисел у житті людини, про значення чисел в нашому з вами житті? .. Що ховається в звичайних нехитрих циферках? Ось наприклад – магічне число 7.

      Сім днів тижня, сім нот і сім основних кольорів, сім чудес світу, сім - зерняток проса,сьоме небо, сім футів під килем, сім мудреців...

     Свобода, Україна, Кохання. Містика, скажете? Але ж у всіх оцих словах таки по сім літер. Як і в слові Господь, і у слові «Педагог».

    Багряним листом зацвітає осінь... Педагог… це тобі вона відкриває двері рідного ліцею, барвистим серпанком бабиного літа стрічає на рідному порозі, промінчиком сонця сяє в очах дітей, твоїх дітей.

       Блищать ранкові роси... Педагог.... Це тобі вони дарують свої перли краси – прийми їх.

     Усміхаються сонячні зайчики на шибках вікон рідного ліцею... Педагог... Це Вам  вони дарують сонячну днину серед дощової осені.

         Листя з клена падає, тулиться до землі... Педагог... Це  Вам воно устеляє шлях до ліцею барвистим покривалом – пройдися по ньому, і ти відчуєш, що таке щастя.

        Мерехтять зорі... Педагог…Це  Вам вони дарують свої ясні ночі.

         Світить місяць... Педагог… Це для тебе він готовий не спати цілу нічку.

      Шепоче вітер – це він наспівує на вухо тобі неповторну мелодію Любові.

        Плаче хмарка... Педагог…Це вона просить в тебе пробачен-ня від імені усіх учнів, як образили тебе. Дзвенить дзвоник.... Це він дякує тобі за знання, які ти даєш учням.

      І як шкода. Що небо одне, що тільки раз на рік буває таке чудове свято.

        Як День Педагога освіти, Ваш день.

       У творчих та талановитих педагогів є і такий наставник всіх колег і ветеранів нашого закладу привітав директор Кельменецького поофесійного ліцею Ярослав  Тадейович Чура та голова профкому  Лариса Іванівна Курочка

      Свято стало відпочинком, джерелом веселого настрою. Воно пройшло   в нетрадиційній формі змагань між командами.

    Справжньою родзинкою свята були неперевершені ведучі Мельничук Олександр учень 12 групи слюсарів та Подлабухов Андрій учень 87 групи  трактористів. Під керівництвом заступника директора з НВР Боднар І.Я. та майстра в /н Єремук В.В. хлопці показали справжню майстерність, ораторські здібності та подарували гарний, незабутній настрій, занури в дитинство, перевірили інтелектуальні здібності кожного працівника, сценка про «Один день життя педагога» взагалі перенесла кожного присутнього в веселу реальність буденного життя. Було весело!

       Справжнім відкриттям в кінці свята став вальс.

 

Лунає  вальс учнівської подяки,

Запрошуємо, рідні освітяни,

Нехай  сьогодні з нами закружляють

Плани, підручники й стежки.

Життя – то безперервна праця,

Без знань – блукання в лісі темноти,

Тому Господь послав учителя на землю,

Аби ми світло бачили у них.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

December 10, 2019

Please reload

Архив
Please reload