Проведення предметних тижнів – запорука успішного навчання

        Ні для кого не секрет, що запорукою успішного навчання є глибока зацікавленість здобувачів освіти у вивченні того чи іншого предмета. Тому кожен педагог і намагається всіма доступними способами зацікавити учнівську молодь предметом, який він викладає. Хоча на більшості уроків педагогічні працівники Кельменецького професійного ліцею використовують сучасні технології, активні форми, методи і прийоми.

       З метою розширення світогляду здобувачів освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, самостійності в здобутті знань, активізації пізнавальної діяльності, зацікавленості у вивченні предметів, якісної організації, підготовки та проведення заходів до Дня української писемності і мови в період з 04 по 08 листопада 2019 року проведено тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.

     Керівником методичної комісії викладачів загальноосвітніх дисциплін  Назарчуком О.В. складено, подано на затвердження план проведення тижня, з яким ознайомив на тематичній лінійці.

      Протягом тижня в бібліотеці ліцею (бібліотекар Бабина А.В.) діяла  виставка книг до Дня української писемності і мови «Народ скаже, як зав’яже», яку відвідали учні груп №№ 40, 41, 11 слюс., 4, 72, 87.

   На уроках теоретичного та виробничого навчання педа-гогами використано інформаційні п’ятихвилинки «Яка чудова українська мова», «З історії цього дня».

    Здобувачі освіти групи № 42 (професія «Кухар, Кондитер») показали свої знання з історії України на відкритому уроці з теми «Українська Держава за доби гетьманату». Викладачем Горбатюк В.Ю. мети уроку досягнуто завдяки чіткій, злагодженій роботі з учнями. Вікторія Юріївна використала різні форми і методи педагогічної інноваційної діяльності, які сприяли розвитку критичного мислення учнівської молоді, формуванню предметних компетентностей, згуртуванню колективу навколо досягнення спільної мети. Цікавинкою уроку та цінністю стало використання гри-мовчанки професійного спрямування – підготувати найулюбленішу страву П.Скоропадського. Як це виявилося – котлета по-київськи.

       Викладачем англійської мови Драй В.Б. спільно з групою № 88 (професія «Тракторист-машиніст с/г виробництва») реалізовано принципи науковості, доступності, зв’язку навчання з життям, з майбутньою професією під час проведення уроку на тему «Сполучене королівство. Лондон». Валентина Борисівна продемонструвала різні навчальні форми роботи із закріплення граматичного матеріалу, читання та розуміння прочитаного, ознайомлення з цікавими фактами за часи існування Лондона, сполученого королівства з використанням відео-, аудіо-записів та фотопрезентацій. 

      Викладачем української мови і літератури Макаровською А.А. та учнівською молоддю груп № 40, 41, професії «Кухар. Кондитер» підготовлено та проведено професійний мовознавчий конкурс «Майстер-шеф». Хоч і перемогла «дружба», але за короткий період Аліна Анатоліївна зуміла збагатити знання учнів з правопису української мови в новій редакції. Даний захід також дав можливість перевірити знання, збагатитися висловлюваннями та дізнатися про значний вклад володарів українського слова в розвиток.

        Упродовж тижня проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, в якому взяло участь п’ятеро учнів ІІ та ІІІ курсів. Перше місце посів учень 87 групи Подлабухов Андрій, друге і третє – учні 41-ої, 40-вої групи: Армаш Варвара, Храпко Діана. 

      В рамках тижня, 08 листопада, з метою єднання навколо української мови, педагогічний колектив Кельменецького професійного ліцею взяв участь в написанні дев’ятнадцятого радіодиктанту національної єдності. В акції до Дня української писемності та мови всі бажаючі перевіряли набуті знання та водночас знайомилися із нововведеннями українського правопису.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

December 10, 2019

Please reload

Архив
Please reload