Сучасний заклад-сучасний педагог

December 10, 2019

            Сучасний світ змінюється з неймовірною швидкістю. Змінюється клімат, соціальні системи, відносини. Стрімко розвивається наука й освіта.  Сьогодні система освіти потребує від педагогів, співучасті, «співдумки». Важливо побачити ці зміни, перейнятися ними, а отже крокувати в ногу з часом.

       Тому,4 грудня 2019року  Інна Боднар(заступник директора з НВих.Р) та Ольга Антофій (практичний психолог)запросили  членів МК класних керівників, кураторів та вихователів Кельменецького професійного ліцею  до творчого діалогу, який проходив у формі ділової гри «Сучасний заклад- сучасний педагог». В ході гри педагоги  обговорили важливі питання сучасної освіти: як забезпечити комфортне перебування учнів у  ліцеї , як створити сучасний та успішний  заклад, які методи та прийоми будуть найефективнішими в освітньому процесі. 

               Насамкінець засідання члени МК створили модель  сучасного педагога  - це освічена людина, яка постійно розвивається, підвищує свій освітній і культурний рівні, здатна активно й творчо діяти, за потреби корегувати зміст професійної діяльності, бути постійним носієм сучасного, є конкурентоспроможнім, висококваліфікованим працівником, може генерувати ідеї, має кращі людські якості.

 

 

Please reload

Нещодавні публікації

December 10, 2019

Please reload

Архив
Please reload