Підсумки тижня педагогічної майстерності


В період з 27 по 31.02.2020 в Кельменецькому професійному ліцеї проходив Тиждень педагогічної майстерності, епіграфом якого стали слова Генрі Форда: «Зібратися разом – це початок. Залишатися разом – це прогрес. Працювати разом – це успіх».

Заходи Тижня були спрямовані на розвиток ініціативи та творчого пошуку, педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, інформування з підвищення кваліфікації, проходження сертифікації, результати участі педагогічних працівників в стажуванні, вебінарах, конференціях, створення якісного освітнього простору тощо.

Програма проведення Тижня, розроблена та проведена методис-том ліцею Молодою В.І. спільно із керівниками МК Назарчуком О.В., Комерзаном Ю.А. поєднала різні напрями роботи педагогів.

Засідання Авторської творчої майстерні з педагогічними працівниками, які проходять атестацію в 2019/2020 н.р. на тему: «Підвищення кваліфікації як один із показників якісного освітнього простору», сприяла оформленню виставки методичних напрацювань, що діяла в методичному кабінеті впродовж даного періоду.

Педагогічні читання «Формування педагогічної компетентності викладача як необхідність в підготовці кваліфікованого робітника» були науковими, цікавими і пізнавальними, сприяли всебічному творчому, інтелектуальному розвитку викладачів загальноосвітніх дисциплін. Окрім науковості, захід був практичного спрямування, де викладачем історії Горбатюк В.Ю. проведено елементи тренінгових вправ з формування компетентностей.

Методичний квест на тему: «Формування професійних компетентностей педагогічних працівників як необхідність в підготовці кваліфікованого робітника» проведено методистом із майстрами виробничого навчання ліцею. Дана форма методичної роботи дала можливість стати педагогу активним, зацікавленим методичною роботою, збагаченим знаннями, здійснюючи дослідницьку (ігрову) діяльність.

З метою згуртування педагогічного колективу навколо пр