Атестація – 2020: підсумки декади

З метою якісного вивчення досвіду роботи педагогічних працівників, які атестуються в 2019/2020 н.р., формування професійних компетентностей, поширення передового педагогічного досвіду, впровадження сучасних досягнень науки, передових виробничих технологій, ознайомлення з методичними напрацюваннями, авторським підходом до проведення сучасних уроків та заходів в період з 17 по 27.02.2020 проведено декаду «Я атестуюсь: реалізація творчих задумів».

У рамках декади педагогами було продемонстровано шляхи реалізації методичної проблеми на проведених відкритих уроках, позаурочних заходах, майстер-класах. Також розглядалися різнотематичні питання на засіданнях методичних комісій.

На попередньому засіданні атестаційної комісії 24.02.2020 проінформовано членів АК про зміст поданих матеріалів; організацію звітності педагогічних працівників на робочих місцях.

Впродовж декади у методичному кабінеті діяла виставкова вітри-на педагогічних ідей – 2020 «Авторство як показник роботи творчого педагога», на якій педагоги ліцею демонстрували творчі роботи, розробки уроків та позаурочних заходів, результати проходження конференцій, вебінарів, семінарів, сертифікацій тощо.

Творча, успішна праця Чури Я.Т., Горбатюк В.Ю., Ілаша О.К., Овчаренка О.С., Мамонової Т.М., Сугака В.І. продукувала оригінальні, нетрадиційні ідеї, форми і методи організації освітнього процесу.

Впродовж декадника майстер в/н І категорії Мамонова Т.М. демонструвала колегам свій позитивний, інноваційний досвід. На високому методичному рівні представила організацію освітнього процесу із здобувачами освіти групи № 41; реалізацію методичної ідеї; застосування сучасних, прогресивних форм, прийомів, методів, технологій навчання майбутніх кваліфікованих робітників; формування професійних компетентностей. застосовувала інтерактивні технології, проблемне, випереджаюче навчання під час перевірки теоретичних знань. Робота в групах дала можливість учням додатково познайомитися із технологіями приготування різних видів супів у країнах світу та технологією їх приготування. Із використаних відео здобувачі освіти дізналися про способи подачі супів, в тому числі й подачі в їстівних стаканчиках.

З метою формування зацікавленості професією, самостійного здобуття знань, набуття практичних вмінь і навичок для майбутніх кухарів-кондитерів Тетяна Миколаївна провела майстер-клас на тему: «Приготування витяжного