Програма науково-просвітницького проєкту «BukScience Days. Весна-2020» 12-16.05.2020


Науково-просвітницький проєкт «BukScience Days. Весна-2020» має на меті простим і водночас незвичним способом популяризувати науку та її досягнення, залучаючи та заохочуючи буковинську молодь до наукової творчості.

Гасло 2020 – Inside the SCIENCE (Наука зсередини)

Захід відбудеться в онлайн-режимі за підтримки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, КЗ «Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді», КЗ «Буковинська Мала академія учнівської молоді», КЗ Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, ГО Quadrivium, ГО «Центр інноваційних реформ», ГО «Всесвіт на долоні» та є частиною загальноукраїнської акції “Дні науки”, яка покликана збудувати ще один місточок між громадськістю, освітянами, науковцями і довести, що наука – справді цікава, а її розвиток – одна із стратегічних цілей для Української держави у XXI ст.

Завдання проєкту «ВukScience Days. Весна-2020»:

  • популяризація науки та інновацій, демонстрація суспільству місця і ролі науково-технічного прогресу у сучасному світі та житті людини;

  • демонстрація науково-технічних досягнень закладів загальної, середньої та позашкільної освіти Чернівецької області;

  • формування у молоді мотивації до занять науковими дослідженнями;